Zalety naszej oferty

Poznaj szereg zalet korzystania z naszej sieci witryn autorskich

test9Gotowe, profesjonalne rozwiązanie dla twórców

Tworząc stronę przy użyciu naszych rozwiązań masz pewność, że strona będzie ładna, przemyślana i profesjonalna. Wiemy to, bo zajmujemy się tym na co dzień. Przejrzyste zasady oraz prosty i intuicyjny panel zarządzania sprawia, że tworzenie witryny w naszej sieci jest proste, przyjemne i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej na temat budowy stron.
Aspekty techniczne są naszej stronie, a Ty możesz skupić się na tym co lubisz najbardziej – na fotografowaniu!

test10Szeroki wybór i elastyczność szablonów

Wspieramy różnorodność. Przygotowaliśmy różne, gotowe szablony, które możesz wykorzystać do zbudowania swojej witryny. Szablony są bardzo elastyczne, dzięki czemu możesz je dostosować do swoich potrzeb.

test10Niski koszt usługi

W niewielkiej rocznej opłacie w kwocie 98 zł brutto otrzymujesz od nas gotowe rozwiązanie, a także korzyści dodatkowe.
W tak niskiej cenie nie ma możliwości zbudowania strony WWW od podstaw. Do tego dochodzą koszty domeny, serwera (hosting zdjęć), pomocy technicznej (w przypadku braku odpowiedniej wiedzy) – u nas to wszystko jest w cenie.

test9Hosting zdjęć

Tworząc z nami otrzymujesz hosting zdjęć, który możesz wykorzystać do publikowania zdjęć w obrębie swojej witryny i nie tylko. Dodatkowo w Galerii Fotoprzyroda.pl zostaje zwiększony limit zdjęć do 500 fotografii, który możesz wykorzystać np. na publikowanie zdjęć na forum. Obecnie, gdy dotychczas darmowe hostingi zdjęć wprowadzają opłaty za korzystanie, ten punkt powinien szczególnie zwrócić Twoja uwagę.

test9Pełna pomoc techniczna i merytoryczna

Masz nasze pełne wsparcie podczas tworzenia Twojej witryny. Nasze rozwiązanie jest proste i intuicyjne, gdybyś jednak miał jakiekolwiek pytania natury technicznej, czy merytorycznej –  jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dodatkowo na fotoprzyroda.pl utworzony został dział pomocy dla osób korzystających z naszej sieci, gdzie oprócz informacji na tematy techniczne prowadzona jest dyskusja na temat rozwiązań stosowanych na stronach.

test10Wsparcie społeczności fotoprzyroda.pl

Korzystając z naszych rozwiązań wspierasz jedną z największych społeczności fotografów przyrody w Polsce –  istniejące od 2006 forum internetowe o fotografii przyrodniczej i krajobrazowej www.fotoprzyroda.pl. Będąc użytkownikiem sieci witryn autorskich dołączasz do grupy na forum FP+, która ma wyłączone reklamy w obrębie całego serwisu. Twoja witryna, ostatnie zdjęcia oraz wpisy publikowane będą w katalogu witryn autorskich Fotoprzyroda.pl.

Zamów witrynę autorską!

Jeżeli zdecydowałeś, że ta oferta jest dla Ciebie, to zapraszamy  do złożenia zamówienia.

Zamawiam stronę!